банер

Геморой - як діяти?

news
Геморой - як діяти?

Життя з гемороєм болісне та сповнене неприємних сюрпризів. То чому б не позбутися проблеми раз і назавжди? На жаль, багато людей з цим діагнозом не поспішають звертатися до лікаря. Вони бояться, що лікування буде болючим та не дасть результату. Але правда в тому, що найбільшої шкоди завдає саме ігнорування проблеми та самолікування. Натомість, сучасні способи лікування геморою допомагають усунути хворобу без ускладнень та ризику рецидивів

Усі ці ознаки вказують на те, що настав час звернутися до проктолога. І чим раніше це станеться, тим більше шансів успішно перемогти хворобу. На ранніх стадіях є можливість підібрати щадний безопераційний спосіб лікування геморою. Якщо ж геморой сильно запущений, утворюються великі вузли, які згодом починають випадати з заднього проходу, спричиняючи багато дискомфорту та болю. В цьому випадку єдиною альтернативною буде видалення гемороїдального вузла хірургічним методом.

Коли пацієнт звертається до лікаря з описаними симптомами, йому проводять діагностику. Для цього можуть застосовуватися аноскопія, ректороманоскопія, УЗД та інші методи. На підставі результатів обстеження лікар визначає, які способи лікування геморою підходять пацієнту. Все залежить від стадії хвороби, віку, особливостей організму.

Лікування геморою не хірургічним способом ефективне лише на першій стадії хвороби, коли симптоматика не яскраво виражена та проявляється інколи. Консервативні методи лікування геморою включають використання таких препаратів:

На жаль, люди часто звертаються до лікаря, коли хвороба вже встигла сильно прогресувати. Тому здебільшого доводиться використовувати хірургічні методи. Але не варто боятися операції – сьогодні розроблено багато щадних методик, що дозволяють швидко та безболісно позбутися болісної проблеми.

У сучасній проктології використовуються щадні та при цьому ефективні способи лікування геморою. Це процедури, що дозволяють акуратно прибрати шишки без допомоги скальпелю. Завдяки цьому пацієнт не втрачає крові та швидко відновлюється, а ризик рецидиву скорочується в рази.